Стародавня Новгород-Сіверщина – чарівний, але незвіданий для багатьох мандрівників куточок України. Він є еталоном первозданної природи й мальовничих пейзажів, де прекрасну можливість для мандрівок і відпочинку дарує річка Десна.

Уже 24-ий  сезон ми організовуємо  незабутні подорожі на плоту «Романтик» по  Десні.  За цей час ми почули безліч теплих відгуків від туристів  з 26-ти  країн світу, які за цей час відпочили,сплавляючись  на плотах по зачарованій Десні.

Позитивна енергетика та незабутні емоції, отримані під час подорожі на плоту «Романтик», дають натхнення для життя на тривалий час!

На сьогодні наші плоти є безпечними  комфортними плавзасобами як для багатоденних подорожей, так і для проведення  одноденних подій: ювілеїв, семінарів, днів народження.

Пропонуємо весело провести корпоративні сплави та сплави для рибалок. Ми допоможемо вам урізноманітнити зустрічі випускників, провести перший урок і відмітити останній дзвоник, випускний вечір. У нас ви зможете оригінально провести тренінги, конференції, екскурсії. Романтичні побачення на Десні  й святкування гучних весіль на плоту «Романтик» запам`ятаються вам надовго.

Ласкаво просимо в край зачарованої Десни, щоб здійснити свою заповітну мрію – сплавитись на плотах!