Одноденний сплав на плоту «Романтик» уздовж  Новгорода-Сіверського

Головною природною особливістю нашого краю є ріка Десна. Для тих, хто полюбляє нові враження, пропонуємо ексклюзивний варіант активного відпочинку – сплав на плоту. Під час подорожі ви зможете прослухати екскурс « Туристичний потенціал Новгород-Сіверщини», дізнатися про історію міста з незвичайною долею, насолодитися мальовничими краєвидами, а також скуштувати страви місцевої кухні, виготовлені саме на плоту.

Тривалість – за бажанням.

Ціна подорожі на плоту – 400 грн. за годину для групи з 10 туристів. На одному плоту комфортно може розміститися 30 відпочивальників. Є  можливість задіяти декілька плотів одночасно.

Одноденний сплав на плоту «Романтик»

м. Новгород-Сіверський – с. Комань – с. Чулатів – с. Дробишів– с.Путивськ

Уявіть собі таку картину: ви зручно вмостилися на м`якому дивані, пліт «Романтик» повільно несе вас деснянськими чистими водами, ви поступово  потрапляєте  в унікальний природний музей, головними експонатами якого  є

розлогі верби, запашні польові трави, круті химерні береги… Романтично, правда?

Під час подорожі ми робимо зупинки на безлюдних піщаних косах, щоб скупатися, назбирати польових  квітів поблизу.

Неодмінно скористайтесь можливістю скуштувати страви місцевої кухні: домашню ковбасу, кекс домашнього приготування, духмяну юшку, копчену рибу.

Тривалість подорожі – за бажанням туристів.

Ціна мандрівки на плоту – 400 грн. за годину для групи із 10 відпочивальників.

 

Комбінований

Можна поєднати оглядову екскурсію містом (пішохідну чи автомобільну) та подорож на плоту вздовж Новгорода-Сіверського.

Під час екскурсії містом ви познайомитеся з рідкісними пам`ятниками історії  та культури, які створюють особливий колорит, викликають не тільки захоплення, а й дозволяють відчути плин різних історичних епох, оцінити високу професійну майстерність її творців.

Під час подорожі на плоту «Романтик» ви будете відпочивати, насолоджуватися чарівними  краєвидами.

За бажанням можете замовити у нас обід, легкий перекус чи трав’яний чай зі солодощами.

Тривалість – за бажанням гостей.

Екскурсія містом автомобільна – 150 грн, пішохідна – 200 грн. для групи до 10 туристів. Для дітей ціна автомобільної екскурсії 70 грн., пішохідної – 100грн. (для групи до 10 туристів).

Також ви можете здійснити прогулянку по Десні моторним човном. Ціна залежатиме від тривалості (годин ) та відстані прогулянки.

Автомобільні  чи велосипедні  екскурсії

Такий варіант пересування дозволяє охопити найбільшу кількість цікавих місць не тільки міста, але й району.

Якщо ви не маєте свого транспорту, то для мандрівок ми надаємо мікроавтобуси, велосипеди.

Туристичне намисто Новгород-Сіверщини

м. Новгород-Сіверський – місце поховання Івана Богуна – с. Комань – с.Чулатів – с. Дробишів – с. Араповичі – с. Путивськ – Путивський крейдяний кар`єр – м.Новгород-Сіверський

Одноденний маршрут завдовжки 25 км.

Перша зупинка буде на відстані  2 км. від міста. Увагу туристів приверне чотирьохметровий хрест з мармуровою плитою біля підніжжя, встановлений на пагорбі над Десною. Це і є символічне місце поховання Івана Богуна – видатного військового діяча українського народу в період боротьби проти шляхетської Польщі.

Подальше пересування урізноманітнять яружно-балкові ландшафти, характерні для нашої місцевості, а також прекрасні краєвиди зачарованої Десни.

Зацікавить вас і відвідування крейдяного кар’єру в Путивську. Розробка кар’єру почалась в 1969 році, відтоді утворився великий котлован з різними примхливими формами, які виникли внаслідок дії природних факторів. Якщо придивитися ретельніше, то можна помітити крейдяних воїнів, що стоять на сторожі рідного краю. На дні цього кар’єру всі охочі зможуть назбирати собі  на пам’ять закам’янілі панцири давніх мешканців: белемнітів (вид головоногих молюсків,що вимерли), мушель.

Прямуючи доріжкою, що серпантином веде до верхівки крейдяного кар’єру, на повні груди дихаєш п’янкими пахощами літнього різнотрав’я та відчуваєш позитивну енергетику цього міста.

Саме тут і було давньоруське поселення, а потім і літня резиденція новгород-сіверських князів. Підтвердження цьому – численні знахідки  археологічних досліджень. На цьому місці, за версією багатьох істориків, плакала Ярославна, виглядаючи князя Ігоря з походу.

З вершини пагорба зачаровує серце природний пейзаж, що є частиною крейдяного родовища. Будь-якої пори року вид на Придеснянську рівнину з висоти пташиного польоту дивує. Поблизу є зручний майданчик для пікніків. Зробивши неймовірні світлини крейдяного  каньйону, насолодившись прекрасними краєвидами, смачно пообідав, група повертається до Новгорода-Сіверського.

Ціна екскурсійного обслуговування – 200 грн.

Послуги транспорту, харчування  обговорюються окремо.