Головний організатор  –  Володимир Голован, місцевий краєзнавець. Освіта вища, педагогічна.  Має 25- річний досвід роботи в туристичній галузі. Головною метою діяльності є популяризація туристичного і рекреаційного потенціалу Новгород- Сівещини.  Має безліч теплих відгуків від вдячних йому поціновувачів природи  з різних країн світу за цікавий відпочинок на Десні. Туристична діяльність відмічена заохоченнями та подяками  від Державної служби туризму і курортів України та Міністерства освіти  і науки України.  

«За тривалий час подорожей Сіверщиною, –   я увібрав  енергетику цього прекрасного краю, в який щиро закоханий. Хочу поділитися частиною цієї цілющої любові з вами, дорогі гості, і буду докладати максимум  зусиль, щоб час, проведений на плоту «Романтик», став для вас незабутнім. Сподіваюся, що після першого сплаву по Десні ми з вами залишимося друзями на довгі роки. І в день нашого розставання у вас виникне бажання вертатися до нас знову і знову…»

Підготовки і проведення водних мандрівок по Десні

Сплави на плоту «Романтик» по річці Десна проводяться в акваторії міста Новгорода-Сіверського Чернігівської області.

До відправної точки мандрівки туристи можуть доїхати найнятим  транспортом. Якщо мандрівники приїзджають на власному транспорті, то мають можливість по прибуттю до Новгорода-Сіверського залишити свій транспорт на стоянці, що охороняється. Організатори замовляють мікроавтобус, який довезе відпочивальників на місце початку сплаву. Якщо подорож починається з Новгород-Сіверського,  то мікроавтобус  поверне  туристів в місто після закінчення подорожі.

Час відправлення плота – 10:00, але може змінюватися на більш пізній, в залежності від приїзду туристів. Перед початком сплаву всі учасники обов`язково  проходять інструктаж з техніки безпеки.

Задля комфортного відпочинку гостей на плоту розташовані канапи, м`які стільці, столи, а також є різний посуд і столові прибори. Музика, вечірнє освітлення та інше спорядження значно покращать ваше перебування на плоту «Романтик».

Рундук

Плоти мають декілька  рівнів комфорту. Для великих корпоративних заходів можна задіяти 2 плота разом (загальна площа 100 м.кв.). Для тих туристів,  які мають бажання купатися в Десні під час подорожі, на плоту є металеві сходи для легкого спуску й підняття з води. Є можливість установити туалет. Особисті речі туристи складають у великі рундуки, що надійно встановлені на палубі.              

Групу супроводжує досвідчений інструктор та його помічник, а при необхідності й кухар.  Готувати їжу на мангалі, подавати на стіл, мити посуд, прибирати може вмілий кухар чи самі відпочивальники (за попередньою домовленістю з організаторами). Наїдки та напої  в похід можна брати як свої, так і скористатися нашим меню. На плоту є достатня кількість питної води на час усієї подорожі (буває частково поповнюєм по ходу сплава).

Подорожують туристи вдень. Ночівля групи відбувається на березі річки, в наметах. Намети встановлюють або самі відпочівальники, або команда плота (за домовленністю). У випадку, коли йде дощ, намети ставляться на плоту. При  не приємних погодних умовах, бокові стінки плотового намета опускаються для створення більш комфортних умов. Можливий варіант ночівлі на плоту на канапках. На плоту є можливість заряджати мобільні телефони від автомобільного акумулятора.

Час завершення багатоденного походу в останній день вибирає замовник

( до 17:00), оплата береться за кожен день подорожі. Якщо сплав триває тільки один день, тоді оплачується кожна година.

Маршрути простягаються заповідними  місцями Чернігівської та Сумської областей. Під час подорожі на плоту «Романтик» ви побуваєте на затишних піщаних пляжах і незайманих луках, у крейдяних горах й непроглядних нетрях лісів, зможете помилуватися рідкісними птахами й дикими звірами і , звісно ж , порибалити.

Під час сплавів ви зможете досхочу купатися, ловити рибу, милуватися  чарівними краєвидами, а також зможете брати участь у цікавих природних екскурсіях, грати в рухливі ігри, а головне –  ви забудете про швидкий ритм життя й з насолодою відчуєте цілющу силу природи.

Заздалегідь спланована з організаторами програма може містити проведення тематичних вечорів відпочинку, розваг, спортивних змагань, семінарів, корпоративних заходів.

На час мандрівки ви можете замовити екскурсійний супровід гіда, а також прослухати екскурс «Туристичні та рекреаційні можливості Новгород-Сіверщини».

Перед подорожжю на плоту «Романтик» або після неї можна  замовити проведення екскурсії містом з тисячолітньою історією, побувати в Спасо-Преображенському чоловічому монастирі Новгорода-Сіверського.

Ми пропонуємо вам різноманітні варіанти туристичних подорожей на будь-який смак – це багатоденні  сплави й одноденні святкування урочистих подій: ювілеїв, днів народження; пропонуємо весело провести корпоративні сплави, сплави для рибалок. Ми допоможемо вам урізноманітніти зустрічі випускників, провести перший урок й відмітити останній дзвоник, випускний вечір. У нас ви зможете оригінально провести тренінги, конференції, екскурсії. Романтичні побачення на Десні  й святкування гучних весіль на плоту «Романтик» запам`ятаються вам надовго.

Якщо ви хочете бути здоровими й життєрадісними, позитивними й енергійними, то ласкаво просимо до нас! Туристичні мандрівки на плоту «Романтик» подарують вам справжню насолоду від спілкування з природою!

Тільки в нас ви  знайдете оптимальне поєднання ціни та якості відпочинку! З нами збуваються мрії!

   Перед походом обов`язково слід обговорити такі питання:

 1. Ім’я, номер телефону керівника групи чи контактної особи.
 2. Варіант подорожі
 3. Номер маршруту.
 4. Дата і час відплиття.
 5. Кількість учасників.
 6. Харчування берете своє чи замовляєте у нас.
 7. Чи потрібен кухар.
 8. Спальне спорядження берете своє чи замовляєте у нас.
 9. Чи потрібна допомога в установленні наметів.
 10. Які розваги будуть цікаві учасникам групи.
 11. Чи потрібний екскурсійний супровід під час подорожі.
 12. Чи цікавим буде учасникам походу екскурс про Новгород-Сіверський край з демонстрацією фотовиставки.
 13. Чи потрібен резиновий човен надувний.
 14. Можливо у вас виникне бажання додатково замовити в нас домашній запашний хліб і смачні кекси, домашню ковбасу, малосольні огірки, мед, свіжу рибу, натуральний березовий сік на похід, або собі додому.
 15. Чи цікавить екскурсійна програма (місто, монастир).
 16. Чи потрібен мікроавтобус для перевезення туристів.